درباره ما

تاریخچه فعالیت

گروه آرتمن بخار سازه با کادری مجرب و مهندسین متخصص از سال ۱۳۹۳ همواره در زمینه تأمین، تجهیز و مشاوره تخصصی برای کلیه تجهیزات خطوط Piping اعم از شیرآالت، لوله و اتصـالات فعالیت داشته است. این مجموعه پس از سال‌ها هم اکنون با داشتن تجربیات ارزشمند و استراتژی‌های متناسب با دنیای کسب‌و‌کار نوین، زمینه فعالیت خود را گسترش داده است.

درباره ما

امروزه تأمین قطعات صنعتی و تولیدهای داخلی بیشتر از هر دوره زمانی دیگر برای کشور حیاتی است. تولید از سویی دیگر منوط به وجود زیرساخت‌های لازم است و تامین این زیرساخت‌ها یکی از بزرگترین دغدغه‌های تولیدکنندگان محسوب می‌شود که خود به تنهایی نیازمند صرف وقت و هزینه است. شرکت آرتمن بخار سازه به منظور تسهیل در روند فعالیت‌های بخش خصوصی و سازمانی در صنعت و با هدف تأمین، تجهیز و مشاوره تخصصی برای کلیه تجهیزات خطوط Piping  اعم از شیرآلات، لوله و اتصـالات با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در سال ۱۳۹۳ با کادری مجرب در بخش مشاوره فروش فعالیت خود را آغاز کرد و امروزه با بسیاری از شرکت‌های صنعتی، پتروشیمی، کارخانه‌های مواد غذایی، دارویی و تجهیزات بیمارستان‌ها در حال تعامل و همکاری است.

لوگوی آرتمن بخار سازه بنیان‌گذار آرتمن

در دنیای فراصنعت امروز شرکت‌هایی در عرصه رقابت موفق‌اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده‌اند و خلق، ارائه و اجرای ایده‌های جدید در راستای بهبود عملکرد سازمان را بخشی از کسب و کار خویش قلمداد می‌کنند. اگر امروز از شرکت آرتمن بخار سازه به عنوان نماد پیشرو در عرصه تجهیزات خطوط Piping یاد می‌شود، حاصل یاری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان این شرکت طی یک دهه فعالیت خود است. امروزه در آستانه یک دهه فعالیت، شرکت آرتمن بخار سازه در جهت همسویی با تحولات صنعت و برآورد نیاز شرکت‌های صنعتی، پتروشیمی، کارخانه‌های مواد غذایی، دارویی و تجهیزات در زمینه کلیه تجهیزات خطوط Piping اعم از شیرآالت، لوله و اتصـالات با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت گام‌های موثری برداشته است. امید است با اتکا به خداوند سبحان و همراهی و پشتکار تمامی کارکنان سخت‌کوش بتوانیم در تأمین و تجهیز شرکت‌های صنعتی، پتروشیمی، کارخانه‌های مواد غذایی، دارویی و تجهیزات بیمارستانی میهن عزیزمان نقشی مؤثر بر عهده بگیریم.